Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

ue
ue
0 11.01.2023 21:58:24

Kaj delajo Slovenci pri Panathinaikosu! V pokalni tekmi spet v glavnih vlogah! (video)

Spet so bili glavni akterji zmage.

Pred nepolnim mesecem so na prvi tekmi osmine finala grškega pokala pri zmagi Panathinaikosa nad Volosom doma s 3:0 vse tri zadetke dosegli Slovenci pri atenskih zelenih: v dodatku prvega polčasa Andraž Šporar, v 54. minuti Adam Gnezda Čerin in v 59. minuti Benjamin Verbič.

Na povratnem srečanju bi jim skoraj uspelo enako. PAO je slavil tudi v gosteh, tokrat z 2:0, spet pa sta bila strelca Slovenca. V 40. minuti je prvi zadel Gnezda Čerin, v 80. minuti je končni izid postavil Šporar, ki je premagal Slovenca v vratih Volosa Matica Kotnika. V četrtfinalu se bo Panathinaikos pomeril s PAOK-om, za katerega igra Jasmin Kurtić.