Search
Close this search box.

Koroški judoisti so minuli vikend blesteli na evropskem pokalnem prvenstvu. Najbolje se je odrezal Aleks Krivec, ki se domov vrača s srebrom.

Minuli vikend je v mestu Telavi potekal kadetski evropski pokal, katerega so se udeležili 4 člani JK Acron Slovenj Gradec.

Najbolje se je odrezal Aleks Krivec v kategoriji do 66 kg, saj je osvojil odlično 2. mesto. Na poti do uspeha je premagal predstavnike Azerbajdžana, Gruzije in Izraela. V finalu je bil od Korošca boljši domačin.

Matic Razdevšek je v isti kategoriji do 60 kg z zmago in dvema porazoma osvojil 9. mesto, medtem ko sta Jaka Samec in Gal Blažič iz prijateljskega kluba Impol žal izgubila že v uvodnih dvobojih.

V kategoriji do 81 kg je prav tako v prvem krogu tekmovanja zaključil Domen Prednik.

Čestitke vsem borcem, še posebej Aleksu, za odličen rezultat. Na blazinah se bodo ponovno preizkusili že naslednji teden na evropskem kadetskem pokalu v Azerbajdžanu. Kjer bomo seveda držali pesti, da dosežejo čim boljše rezultate.

Ob tem se judoisti zahvaljujejo vsem sponzorjem, donatorjem in podpornikom Koroškega juda.

Vir: Judo Koroška