Celulozarji plavali v Zagrebu

14.11.2023 | 09:00

Minulo soboto in nedeljo je v Zagrebu potekal Mednarodni miting Mladost, katerega se je udeležilo tudi pet "Celulozarjev". V močni konkurenci si je popoldanske finalne boje skozi kvalifikacije priplavala kadetinja Ema Menoni, v katerih je bila zelo uspešna. V soboto je v disciplini 200m hrbtno osvojila tretje mesto v kadetski kategoriji, ker pa so kadetinje pokorile celotno konkurenco, je stopila še enkrat na tretjo stopničko tudi v absolutni konkurenci. Isti dan je nastopila še v kadetskem finalu na 200m prosto in osvojila sedmo mesto. V nedeljo se je v finale uvrstila v najkrajši in najdaljši disciplino mešanega. Na 100m mešano je osvojila drugo mesto, na 400m mešano pa nehvaležno četrto.

Z borbenimi nastopi in nekaj osebnimi rekordi se lahko pohvalijo tudi Nina Tomše, Anja Vrščaj, Jan Kozole in Anej Krušič.