Barcelona/Madrid, 24. 05. 2023 23.51 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
STA, A.V.
2

Nogometaši Reala so v 36. krogu španske nogometne lige s težavami z 2:1 ugnali Rayo Vallecano in na lestvici nekoliko zmanjšali razliko do prvaka Barcelone, ki je dan prej z 1:3 izgubila proti Valladolidu. V večerni tekmi pa sta za pravo poslastico poskrbeli moštvi Espanyola in madridskega Atletica. Slednji je na začetku drugega polčasa povedel kar z 0:3, na koncu pa so se varovanci Diega Simeoneja morali zadovoljiti s točko.

Real, ki na zadnjih tekmah ne blesti, je do zmage prišel v 89. minuti, ko je gol dosegel Rodrygo. Pred tem je bil za Madridčane uspešen tudi Karim Benzema, za goste pa je v 84. minuti izenačil Raul De Tomas.

Zadnjeuvrščeni Elche je z igralcem več ugnal Sevillo, Villarreal, ki si je za naslednjo sezono že zagotovil nastop v evropski ligi, pa je bil z 2:0 boljši od Cadiza.

Statistka tekme: Espanyol - Atletico Madrid
Statistka tekme: Espanyol - Atletico Madrid FOTO: Sofascore.com