Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Termalci v derbiju po visokem vodstvu tesno ugnali Slatinčane

Danes je v podčetrtški dvorani potekal prvoligaški derbi med košarkarji Term Olimia in Rogaške.

Po visokem prvem polčasu za Podčetrtek (56:22), so Slatinčani v zadnjih dveh četrtinah zagnano poskušali preobrniti rezultat, a ključnih nekaj zmagovalnih točk je ob zaključku pripadlo termalcem. Tekma se je zaključila z rezultatom 86:83. Od Podčetrčanov se je posebej izkazal strelec Simo Atanacković, ki je s kar 24 točkami in sedmimi skoki pomagal pripeljati svoje moštvo do zmagovalnih stopničk. Na nasprotni strani pa je Jure Špan z 27 točkami in osmimi skoki Slatinčanom prištel bistven del rezultata.

V petek, 7. decembra, pa si bo moč v Rogaški ogledati prvoligaško igro med Slatinčani in ekipo LTH Castings iz Škofje Loke.

Podčetrtek : Rogaška 86:83 (23:12, 33:10, 15:27, 15:34)

Podčetrtek: Atanacković 24, Tadić 17, Muratović 13, Kosič 10, Švigelj 9, Strnad 8, Škorjanc 5

Rogaška: Špan 27, Durnik 20, Miličević, 12, Sivka 9, Jean-Baptiste 6, Močnik 5, Kavkler in Kraljević po 2