Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
0 20.02.2022 10:25:19

POLOM! PSG po zmagi nad REALOM doživel bolečo zaušnico, čeprav so igrali vsi trije zvezdniki! (video)

Nogometaši francoskega PSG so v soboto na tekmi 25. kroga igrali z Nantesom in izgubili z 1:3.

PSG, sicer prepričljivo prvi na lestvici, je doživel šele drugi ligaški poraz v sezoni. PSG, tokrat po dolgem času s polno zvezdniško navezo v napadu (Mbappe, Neymar, Messi), je slabo začel in Randal Kolo Muani je že v četrti minuti poskrbel za vodstvo domačih. Na 2:0 je povišal Quentin Merlin, v nadaljevanju pa so se stvari za Parižane obrnile še na slabše, saj je po posredovanju Vara Ludovic Blas v sodnikovem dodatku prvega dela izkoristil enajstmetrovko za 3:0.

V drugem polčasu je sicer Neymar nato hitro znižal, a je bil to tudi edini gol Parižanov, saj je brazilski zvezdnik v 59. minuti zgrešil z bele točke.

Kljub porazu je pariška zasedba ostala trdno prva z 59 točkami, lahko pa v nedeljo prvi zasledovalec Marseille pride na le -10, če bo premagal Clermont. Tretja Nica bo gostila Angers, četrti Strasbourg bo gostoval pri St. Etiennu.

Značke: nogomet, francija