Liga prvakov

Šeško 'vroč' na reprezentančni zbor

Ljubljana, 04. 09. 2023 13.13 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Minuli konec tedna so slovenski reprezentanti v svojih klubih opravili še zadnje dolžnosti pred prihajajočima kvalifikacijskima obračunoma proti Severni Irski in San Marinu. Med strelci je bila tokrat trojica, Benjamin Šeško je v le nekaj minutah zadel dvakrat. Radečan je v igro vstopil 15 minut pred koncem tekme proti ekipi Union Berlin (0:3) in se že v naslednjih minutah vpisal med strelce.

V nemškem najmočnejšem prvenstvu so klubi pretekli vikend odigrali tretji krog prvenstva. Reprezentančni napadalec Benjamin Šeško je s svojim Leipzigom tokrat gostoval pri moštvu Union Berlin. Gostje so povedli v drugem polčasu, nato pa je v 75. minuti vstopil mladi Slovenec in zadel dvakrat za zanesljivo zmago Leipziga ter s tem potrdil odlično formo pred nadaljevanjem kvalifikacij za evropsko prvenstvo. To sta bila Šeškotova prva zadetka v nemški Bundesligi, njegovo moštvo pa ima na lestvici po treh odigranih tekmah šest točk. Drugi slovenski nogometaš v ekipi rdečih bikov iz Leipziga Kevin Kampl je odigral celo tekmo za ekipo s Saške.