Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 11.03.2023 08:54:26

Konec vseh upov?! Šok za navijače Interja, Handanović in soigralci izgubili tekmo, ki je ne bi smeli! (video)

Nogometaši Spezie in milanskega Interja so v petek zvečer odprli 26. krog italijanskega prvenstva. Dvoboj je dobila prva z 2:1.

Gostje iz Milana so v prvem polčasu najprej zapravili enajstmetrovko prek Lautara Martineza, v 55. minuti pa je Spezia povedla, zadel je Daniel Maldini.

Romelu Lukaku je v 83. minuti Interju priigral izenačenje z bele pike, toda gostitelji so vsega štiri minute pozneje spet vodili. Tudi oni so imeli na voljo najstrožjo kazen, uspešno jo je izvedel M'Bala Nzola, podajalec pri prvem zadetku.

Tio Cipot ni dobil priložnosti za igro pri Spezii, ki je 17. na lestvici, medtem ko je Samir Handanović branil celo tekmo za Inter. Ta tako ob tekmi več na drugem mestu za Napolijem zaostaja 15 točk, v tem krogu ga lahko prehiti še Lazio.

V soboto bo Empoli Petra Stojanovića in Lovra Štubljarja gostil Udinese Jake Bijola in Sandija Lovrića, vodilni Napoli Atalanto, Bologna pa Lazio.

V nedeljo bo Lecce igral proti Torinu, Verona proti Monzi, Cremonese proti Fiorentini, Roma proti Sassuolu, Juventus pa proti Sampdorii Martina Turka.

Krog bosta v ponedeljek zaprla Milan in Salernitana Domna Črnigoja.

Značke: nogomet, italija