Ponedeljek, 16. 5. 2022, 8.30

Tvitosfera po izjemni predstavi Dončića in Dallasa

Dončić zakuril ogenj, zvezdniki lige NBA odprtih ust. Oglasil se je tudi Dragić.

8

Luka Dončić | Luka Dončić je znova dokazal, da je človek odločilnih trenutkov. Na sedmi tekmi končnice je k zmagi Dallasa prispeval 35 točk, od tega kar 27 v prvem polčasu, kar je toliko kot vsi igralci Phoenixa skupaj.  | Foto Guliverimage

Navijači Dallas Mavericks in oboževalci Luke Dončića so na nogah. Košarkarji Dallas Mavericks so se v zgodnjih jutranjih urah po slovenskem času s kar 33 točkami naskoka pred najboljšo ekipo rednega dela, Phoenix Suns (123:90), in rezultatom 4:3 v seriji zmag, prebili v finale zahodne konference. Njihov uspeh in prispevek Dončića k zmagi močno odmeva tudi na Twiterju.

Za kako pomemben dosežek košarkarskega moštva Dallas Mavericks gre in da je ključno vlogo pri tem odigral njihov najpomembnejši člen Luka Dončić (v prvem polčasu je dosegel 27 točk, kar je več kot vsi igralci Phoenixa skupaj), priča poplava odzivov na Twitterju. Zbrali smo nekaj tvitov znanih osebnosti, ki so se poklonili 23-letnemu Ljubljančanu, ki je znova dokazal, da je mož odločilnih trenutkov.

Nad predstavo Dončića je navdušen tudi nogometaš Toni Kroos, igralec Real Madrida in nemške nogometne reprezentance:

Luka povsem dominira na sedmi tekmi, je izpostavil španski košarkar Paul Gasol:

Navdušen je tudi  Patrick Beverley, košarkar Minnesote:

Očaran je tudi Patrick Lavon Mahomes II, branilec moštva Kansas City Chiefs nacionalne nogometne lige NFL:

Dončiću, igralcem Dallasa in celotnemu trenerskemu štabu in lastniku se je poklonil tudi Magic Johnson:

Navdušen je tudi nekdanji košarkar Chandler Parsons, ki ponavlja, da je Luka Dončić najboljši igralec v ligi NBA: