Cristiano Ronaldo le zabil prvi gol za Al Nassr, toda ... #video

2

Cristiano Ronaldo | Cristiano Ronaldo je zabil svoj prvenec v dresu Al Nassra. | Foto Reuters

Cristiano Ronaldo je zabil svoj prvenec v dresu Al Nassra.

Portugalski nogometni superzvezdnik Cristiano Ronaldo je le zabil prvi gol za svojo novo ekipo, savdijski klub Al Nassr. Pred dnevi je bil nogometaš, ki bo v nedeljo praznoval 38. rojstni dan, tarča posmeha, danes je v 93. minuti tekme savdskega državnega prvenstva zadel z enajstih metrov.

Ronaldov Al Nassr je na obračunu z Al Fatehom zaostajal z 1:2, ko je v 93. minuti z enajstih metrov Portugalec domačim priboril izenačenje in točko, s katero so skočili na vrh prvenstvene lestvice.

Prvi gol Cristiana Ronalda za Al Nassr:

A Ronaldo le ni več tisti ubijalski ostrostrelec, kot je bil v najboljših letih v Evropi. Tudi na tekmi, na kateri je zabil svoj prvenec za Al Nassr, namreč ni blestel, med tekmo je zapravil dve lepi priložnosti.