173628

PLT: Vodilna trojka v štirinajstem krogu ostala brez zmage

Avtor: Urban Kolman
23. 10. 2022, 16.30

Obračun Brava in Celja, ki je odprl nov krog Prve lige Telemach, je bil zaradi dežja prekinjen, v nedeljskem nadaljevanju pa so do zmage z 2:0 prišli nogometaši iz Šiške. Na srečanju med Mariborom in Domžalam so slavili ravbarji. Povedli so v prvem polčasu preko Mutavčića, nato pa na začetku drugega povečali prednost z golom Piška. Zmago je potrdil Jakupović v 71. minuti. Vijolični so večji del drugega polčasa igrali z dvema igralcema manj. Izključena sta bila Sikošek in Kronaveter.

V nedeljo so bili najprej na delu nogometaši sežanskega Tabora in Mure. Gostje so s 0 proti 4 prišli do tretje zaporedne zmage. Vodilni Zmaji so ostali brez zmage na gostovanju v Gorici. Moštvi sta se razšli brez zadetkov. Krog so zaokrožili nogometaši Kopra in Radomelj, ki so se prav tako razšli brez zmagovalca. Rezultat je bil 2:2.

2

Tavares za Šport TV: Kljub temu, da ne igram več, s svojimi izkušnjami še vedno pomagam ekipi (VIDEO)...Več

3

1

Sanjska Slovenija v sanjskih Stožicah: Cristiano in soigralci pokleknili z 2:0!...Več