Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

sta
sta
0 19.02.2023 19:50:35

Predsednica ne popušča v športnih arenah, ugnala je konkurenco in osvojila naslov državne prvakinje

Sašo Radej
Predsednica Republike Slovenije Nataša Pirc Musar je na državnem prvenstvu v bowlingu osvojila naslov državne prvakinje v konkurenci dvojic. V teh je skupaj z Viktorijo Krivolucko, so sporočili z Bowling zveze Slovenije.

"Moj prosti čas je moje veselje. Bowling še posebej. Danes sem s sotekmovalko zmagala na državnem prvenstvu v dvojicah. Vesela še pa še," je na Twitterju zapisala Pirc Musar.

Na Instagramu pa je pojasnila, da je do naslova prišla brez treningov, ker ni časa zanje. Zmagovalki sta nastopali za ekipo Feniks 1, v finalu sta za štiri točke premagali klubski soigralki Majo Debenec in Evo Krafogel (Feniks 2) s 342:338.