Colorado le še zmaga loči od osvojitve Stanleyjevega pokala

Tampa, 23. 06. 2022 08.10 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
STA, A.V.
0

Hokejisti Colorada Avalanche so le še za zmago oddaljeni od naslova prvaka severnoameriške poklicne hokejske lige NHL. Na četrti tekmi finalne serije so v gosteh branilce naslova, igralce Tampe Bay Lightning, premagali po podaljšku z 2:3, s tem pa povedli s 3:1 v zmagah.

Na začetku 13. minute podaljška je odločilen gol dosegel Nazem Kadri, pred tem sta za goste v polno zadela še Nathan MacKinnon in Andrew Cogliano, slednji je končni izid rednega dela postavil na začetku zadnje tretjine.

Strelca golov za domače sta bila Anthony Cirelli, ki je bil natančen že v 36. sekundi tekme, ter Victor Hedman.

Peta tekma bo v noči s petka na soboto v Denverju.