Prosta delovna mesta Klikni tukaj za aktualne zaposlitvene oglase

Dobovec klonil v izdihljajih tekme

Ekipa Dobovca je v 19. kolu prvoligaškega tekmovanja doživela spodrsljaj na domačem terenu, s čimer so na lestvici znova padli na drugo mesto, saj je ekipa z Vrhnike bila uspešna.

V Rogaški Slatini jih je z golom v zadnji minuti tekme ugnala zasedba iz Ljutomera, ki je sploh prvič ugnala Dobovec. Edini gol v prvem polčasu je iz 10-metrovke prispeval gostujoči najstnik Alen Ruis, ki je žogo neubranljivo poslal pod prečko in se je na koncu izkazal za ključnega igralca tekme. Domači so na polovici drugega polčasa iz atraktivne akcije preko Paragvajca Francisca Javierja Martineza Villalbe izenačili, nekaj minut zatem pa preko Žige Čeha, ki je z levico streljal z 11 metrov, tudi povedli. Tekma je ob koncu dobila nov zasuk, saj so gostje v 36. minuti izenačili, v zadnji pa je nekaj sekund pred koncem srečanja preko Ruisa, ki je z veliko hitrostjo vtekel in izkoristil podajo strelca prejšnjega zadetka, Adrijana Trstenjaka, prišli do odmevne zmage.

Dobovec : Meteorplast Šic Bar 2:3 (0:1)
0:1 – Ruis (20.’/10m), 1:1 – Martinez (30.’), 2:1 – Čeh (34.’), 2:2 – Trstenjak (36.’), 2:3 – Ruis (40.’)

Ostale tekme
Dobrepolje : THE Nutrition Extrem 6:1
Bronx Škofije : Oplast Kobarid 1:6
Siliko Vrhnika : evnica 4:2

V predzadnjem kolu bo Dobovec v petek ob 20. ur gostil Dobrepolje. V zadnjem kolu je na sporedu še derbi z Vrhničani.