Ronaldo besno zapustil Stožice (VIDEO)

Nogomet 26. Mar 202423:18 7 komentarjev

Prvi zvezdnik ljubljanskega spektakla med Slovenijo in Portugalsko Cristiano Ronaldo po porazu (0:2) nikakor ni bil zadovoljen s sojenjem. Enajstmetrovko je zahteval že v prvem polčasu, podobno je bilo tudi v drugem, a strela z bele točke ni dočakal.

Ronaldo se je nad sojenjem v Stožicah pritoževal že od samega začetka, kaplja čez rob je bila zanj nedosojena enajstmetrovka. V 38. minuti je namreč Timi Max Elšnik v kazenskem prostoru domnevno s prekrškom zaustavil Joaa Cancela, a glavni sodnik tekme Irfan Peljto ni dosodil najstrožje kazni in prvi portugalski as je ostal brez priložnosti za gol. Ko je odhajal na odmor, je jezno govoril sodnikom, da so storili napako.

Po prvem polčasu je se Ronaldo pritoževal sodniku:

“Če je enajstmetrovka, je enajstmetrovka,” je ob polčasu zabrusil sodniku nezadovoljni Portugalec in odvihral v slačilnico.

Član savdijskega Al-Nassra je imel nov naval jeze v drugem polčasu. Ronaldo je novo enajstmetrovko iskal tik pred drugim zadetkom Slovenije, a tudi v tem primeru se bosanski sodnik ni oglasil. Slovenski branilec Jaka Bijol ga je res vrgel iz ravnotežja, a Peljto na srečo slovenskih navijačev ni zapiskal, v protinapadu pa je četa Matjaža Keka, ki ga je danes menjal Boštjan Cesar, zabila zadnji žebelj v portugalsko krsto.

Bijol zrušil Ronalda, a enajstmetrovke ni bilo:

Slovenija je na koncu zmagala z rezultatom 2:0 in prekinila zmagoviti portugalski niz enajstih zaporednih zmag. Portugalci so v tem obdobju zabili 41 zadetkov in prejeli le štiri. Na kakšen način se je po bridkem porazu odzval Ronaldo, si oglejte v spodnjem posnetku.