Na prvem medsebojnem merjenju moči med Kalcerjem Radomljami in Gorico v tej sezoni je bilo 29. julija v Novi Gorici 0:1 za mlinarje. Edini zadetek je v 25. minuti dosegel Nedim Hadžić. Foto: www.alesfevzer.com

Oba zadetka so gledalci v Domžalah videli v prvem polčasu. V 24. minuti je goste v vodstvo popeljal Leon Marinič, ki je po slabem izbijanju branilca Radomelj Uroša Koruna zadel z desne strani.

V 36. minuti je bil v podobnem položaju Etien Velikonja, a je vratar Velić strel ubranil. V naslednji minuti pa – izenačenje. Po strelu iz kota je slabo posredoval Darko Hrka, žoga je prišla na noge Madžidu Šošiču, ki je natančno meril in se veselil svojega prvega zadetka v Prvi ligi.

Finiš tekme je bil razburljiv, Radomlje so imele dve priložnosti. Darly N'Landu je v 87. sprožil lep udarec z 20 metrov. Prvenec mu je preprečil vratar Uroš Likar. Na začetku sodnikovega podaljška je imel lepo priložnost še Nedim Hadžić, ki je ušel gostujoči obrambi, a je žogo poslal čez gol.

Zadetka s tekme Kalcer Radomlje – Gorica
Sorodna novica Bravo kar šestkrat zatresel mrežo popolnoma razglašene Olimpije

12. krog:

KALCER RADOMLJE - GORICA 1:1 (1:1)
200; Šošić 37.; Marinič 24.

Kalcer Radomlje: Velić, Marković, Vrhovac, Korun, Ševelj, Nuhanović (71./Cerar), Ouro, Šošić, M. Čuić (81./N'Landu), Tahiraj (81./Pogačar), Sokler (74./Hadžić).

Gorica: Likar, Urbančič, Mevlja, Agić, Širok, Hrka, Krajnc, Petrović, Ahmetaj, Marinič (76./Leban), Velikonja (76./Vekić).

Sodnik: David Šmajc (Predoslje)

Sorodna novica Po kaosu in polurni prekinitvi Benedičič zadel za zmago Kopra v Mariboru