Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Luka Dončić Ekipa24.si

Dončič je kralj! Vsi se posebej pripravljajo na ...

0 22.05.2022 07:36:05

Glejte, kdo se je vrnil! Iličić po dolgih mesecih spet igral, vrnitev pa z bombo 'pokvaril' Štulac! (video)

Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić se je vrnil po več kot štirih mesecih odsotnosti zaradi osebnih težav. Za Atalanto je igral od 83. minute, toda na koncu izgubil z 0:1 proti Empoliju. Za tega je zadetek dosegel Leo Štulac, ki je poskrbel tudi za to, da je La Dea padla na osmo mesto in v prihodnji sezoni ne bo igrala v evropskih tekmovanjih.

V Bergamu je domača zasedba zapravila številne priložnosti, dvakrat zadela tudi okvir vrat, toda na koncu ostala praznih rok kljub Iličićevi vrnitvi. Empoli je zadel po svoji prvi nevarnejši akciji, Štulac, ki je v igro vstopil v 68. minuti, je za zmago zadel z roba kazenskega prostora. Pri gostih je celo tekmo odigral Petar Stojanović.

Brez priložnosti je pri Genoi ostal vratar Rok Vodišek, ki je obsedel na klopi za rezervne igralce. Njegova ekipa je izgubila z 0:1 z Bologno in se tako kot Venezia Domna Črnigoja seli v nižji rang tekmovanja.

Danes je še Fiorentina premagala Juventus z 2:0, Lazio in Verona sta se razšla s 3:3. Milan in Inter, ki bosta v nedeljo odločila o naslovu prvaka, ter Napoli in Juventus so si zagotovili ligo prvakov v prihodnji sezoni, Roma in Lazio bosta igrala evropsko ligo, Fiorentina pa konferenčno.

Že v petek je Roma v gosteh premagala Torino s 3:0, sezono bodo v nedeljo končali Spezia in Napoli, Inter Samirja Handanovića in Sampdoria, Sassuolo in Milan, Salernitana Vida Belca in Udinese ter Venezia in Cagliari. Ta se tako kot Salernitana še bori za obstanek.

Značke: nogomet, italija