Odigrali smo korektno tekmo, v kateri so za popoln izkupiček zmanjkale malenkosti. Včasih pa se zgodijo tudi okoliščine, preko katerih, žal, ne gre. Zgodba je jasna, vedno gre za odločitve sodnika, ki bo najbrž znal na primeren način pojasniti svojo presojo.

Po zelo dobrem uvodu s hitrim vodstvom, ko smo bili nevarni in podjetnejši, se je zgodila ta nespretna situacija in rdeči karton. Žal mi je zaradi prejetega zadetka, pri katerem smo imeli tudi nekaj smole. Finiš dvoboja je bil spet dober, pripravili smo si dve, tri izrazite priložnosti, ušli tekmecem, a se je zgodila še ena dvomljiva situacija.

Trener Maribora Simon Rožman po tekmi 7. kroga Prve lige Maribor - Bravo (1:1). Maribor je od 41. minute igral z igralcem manj. Sodnik Matej Jug je ob bučnih protestih domače ekipe in gledalcev na tribunah Blažu Vrhovcu pokazal rdeči karton, ker je po njegovem mnenju ustavil protinapad Martina Kramariča na nešporten način, s prekrškom s hrbta. V drugi minuti sodniškega dodatka so Mariborčani zahtevali 11-metrovko, ko je Danijel Šturm padel v kazenskem prostoru, toda Jug, ki so ga domači navijači izžvižgali, je le odmahnil z roko.

Vir: NK Maribor