Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

nu
nu
1 30.08.2021 07:09:48

NORIŠNICA! Messi debitiral v dresu PSG-ja v gosteh, ko se je začel ogrevati, pa se je zgodilo tole! (video)

Reuters
Nogometaši Paris St. Germaina (PSG) so v četrtem krogu francoskega prvenstva še četrtič zmagali. Na gostovanju pri Reimsu so bili boljši z 2:0, oba gola pa je dosegel Kylian Mbappe, ki kljub govoricam, da si želi v Real Madrid, še vedno kaže odlične igre v dresu pariškega kluba. Prvega je dosegel v 16., drugega pa v 63. minuti.

Domači so v 51. minuti zapravili enajstmetrovko, Keylorja Navasa ni uspelo premagati Marshallu Munetsiju.

Za PSG pa je tokrat po prestopu iz Barcelone prvič zaigral argentinski zvezdnik Lionel Messi. Do 66. minute je tekmo spremljal z rezervne klopi, nato pa je zamenjal nekdanjega soigralca pri katalonskem velikanu, Brazilca Neymarja. V tistem trenutku je na tribunah završalo, že med ogrevanjem pa ga je pozdravil celoten stadion, pa čeprav je bilo na njem več kot 90 odstotkov domačih navijačev.

Značke: messi, psg