Festival zadetkov na Old Traffordu je odprl Naby Keita. Foto: EPA

Na portalu Športni SOS tokrat odgovarjamo na vaši nogometni vprašanji. Še vedno ste vabljeni k postavljanju vprašanju (ne glede na šport).

Vabljeni k sodelovanju

Vprašanja o športu, športni zgodovini in statistiki lahko pošljete po elektronski pošti ali Twitterju.

Športni SOS deluje tudi v avdioobliki ‒ naročite se na podkast SOS-odmev!

Sorodna novica Liverpool s "petardo" odpihnil rdeče vrage z Old Trafforda

1826. Manchester United je proti Liverpoolu izgubil kar z 0:5. Ali je to v tem derbiju najvišji prvenstveni poraz na Old Traffordu?
Matej Zadravec

Tako je, Manchester United na Old Traffordu v angleškem prvenstvu proti Liverpoolu še nikoli ni izgubil s takšno razliko.

V spodnji tabeli so vse tekme na tem stadionu, ki so se končale vsaj z razliko treh zadetkov. Pred nedeljsko tekmo je Liverpoolova najvišja zmaga znašala za tri gole.

DatumIzidStrelci
21. 11. 19362:5Thompson 26., Manley 62.; Hanson 25., Eastham 31., Howe 44., 64., 90.
3. 4. 19720:3Lawler 60., Toshack 62., Hughes 84.
26. 12. 19780:3Kennedy 5., Case 25., Fairclough 67.
14. 3. 20091:4Ronaldo 23./11-m; Torres 28., Gerrard 44./11-m, Aurelio 77., Dossena 91.
16. 3. 20140:3Gerrard 34./11-m, 46./11-m, Suarez 84.
24. 10. 20210:5Keita 5., Jota 14., Salah 38., 45+4., 50.