139768

Trener Bayerna pozitiven na koronavirus

Avtor: Rene Vidmar
21. 10. 2021, 17.09

Trener nemškega nogometnega velikana Bayerna iz Münchna Julian Nagelsmann je bil ob robu tekme lige prvakov proti Benfici v Lizboni pozitiven na testiranju na novi koronavirus, so danes potrdili v bavarskem klubu. V Nemčijo pa se bo vrnil s posebnim ambulantnim letalom, ki prevaža bolnike, poroča nemška tiskovna agencija dpa.

Nagelsmann je manjkal že na tekmi, prva informacija pa je bila, da ima obliko gripe. Bolezen pa očitno ni hujše narave, saj je že zdaj jasno, da mora trener v osamitev, ki jo bo prestal doma.

Natančnih informacij o zdravstvenem stanju trenerja pa klub ni sporočil. Tam so pripisali le, da je Nagelsmann tudi polno cepljen proti novemu koronavirusu.

V Lizboni je 34-letnega Nagelsmanna v vlogi trenerja zamenjal njegov pomočnik Dino Toppmöller, ki bo ekipo vodil tudi v prihodnjih dneh.

Bayern je v ligi prvakov proti Benfici nadaljeval niz zmag in slavil s 4:0. Na treh tekmah so Nemci dosegli 12 golov in niso prejeli nobenega.

Vir: STA

1

Ante Šimundža po novi zmagi: “Če so igralci utrujeni po treh dnevih, potem Maribor zanje ni pravo mesto” (VIDEO)...Več

2

Oskar Drobne: “Odličen prvi polčas v Ljudskem vrtu, v drugem delu smo hitro padli” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več