Šport > Nogomet
3953 ogledov

Nor 'golazo' v Rimu, Handanović obstal kot vkopan

Print Screen
Napadalni vezist Lazia bi skoraj pretrgal mrežo nekdanjega slovenskega reprezentanta.

Inter Samirja Handanovića je v tretjem krogu italijanske Serie A na gostovanju izgubil proti Laziu (3:1). Obračun v Rimu so bolje začeli domačini, ki so povedli v 40. minuti z golom Felipeja Andersona.

Inter, pri katerem je Handanović branil celo tekmo, je izenačil v 51. minuti, ko se je med strelce vpisal Lautaro Martinez, toda Rimljani so v novo vodstvo prišli v 75. minuti, ko je Luis Alberto močno sprožil malce izven kazenskega prostora in zadel pod stičišče prečke in vratnice.

Udarec španskega napadalnega vezista je bil tako silovit, da se slovenski vratar ni uspel niti premakniti.

Zmago Lazia je nato v 86. minuti srečanja potrdil Pedro.

Rimljani (7) so se s petkovo zmago zavihteli na vrh razpredelnice, kjer imajo s tekmo več točko prednosti pred Napolijem (6) in Romo (6),

Inter je prav tako pri šestih točkah po dveh zmagah in enem porazu.