Atletico Madrid brez Jana Oblaka ob dve točki v 92. minuti

Madrid, 18. 10. 2022 23.09 |

Zaradi svetovnega prvenstva v Katarju, ki se bo začelo čez 33 dni, bodo nogometaši v Španiji v naslednjih dvajsetih dneh odigrali pet krogov. Atletico Madrid je danes brez Jana Oblaka gostil Rayo Vallecano in iztržil zgolj remi 1:1.

Statistika tekme
Statistika tekme FOTO: Sofascore.com

Za Madridčane je to po treh zaporednih zmagah drugi neodločen izid v sezoni, ki jih uvršča na tretje mesto na lestvici. V naslednjem krogu konec tedna bodo gostovali v Cadizu.

Za Atletico Madrid je zadel Alvaro Morata v 20. minuti, točko pa je gostom priigral Radamel Falcao iz najstrožje kazni v 92. minuti.

Jana Oblaka je v vratih nadomestil Hrvat Ivo Grbić, saj Škofjeločan še ni bil pripravljen za nastop po udarcu v ramenski obroč, ki ga je prejel v soboto v Bilbau in zaradi katerega je moral iz igre dobrih dvajset minut pred koncem tekme.

Vodilni Real Madrid, ki je v nedeljo dobil el clasico proti Barceloni s 3:1, bo v sredo ob 21. uri gostoval v Elcheju, Barcelona, ki zdaj za aktualnimi evropskimi in španskimi prvaki zaostaja tri točke, pa bo sklenila deseti krog v četrtek ob 21.00 doma proti Villarrealu.