Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

ku
ku
0 19.04.2022 09:08:57

Je pretiraval?! Tekmec Jokića prijateljsko udaril PO ZADNJICI, kar je sledilo, pa ... (video)

Košarkarji Golden State Warriors so zmagali tudi na drugi tekmi na domačem parketu v obračunu prvega kroga končnice zahodne konference severnoameriške lige NBA proti Denver Nuggets, in sicer s 126:106.

Za pet minut je zaigral tudi Koprčan Vlatko Čančar, ki je v tem času vpisal pet točk, v statistiko pa vknjižil tudi skok in izgubljeno žogo.

Najboljši na tekmi je bil domači igralec Stephen Curry, ki je dosegel 34 točk. Srbski center Nikola Jokić, najkoristnejši igralec lanske sezone lige NBA, je vodil Denver s 26 točkami, a je bil po drugi tehnični napaki izključen sedem minut pred koncem.

Srbski center je bil v središču pozornosti že ob koncu prvega polčasa, ko je precej živčno reagiral po tekmečevem udarcu po zadnjici. Miril ga je tudi Steph Curry, sodniki pa so dogodek preverili v posnetku in odločili, da ni bilo nič spornega.

Značke: jokić, denver