Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

0 08.11.2022 20:46:39

Empoli klonil proti vodilnemu Napoliju, Udineseju točko prinesel Lovrić

ALESFEVZER.COM
V italijanski ligi v torek in v sredo igrajo tekme 14. kroga. Danes je v obračunu vodilnega Napolija in Empolija prvi slavil z 2:0, Udinese pa je gostoval pri Spezii in dobil točko za 1:1, za Videmčane je zadel Sandi Lovrić.

Slovenski reprezentant Petar Stojanović jeza Empoli odigral celo tekmo, medtem ko Lovra Štubljarja zaradi poškodbe še vedno ni bilo v postavi. Napoli je na koncu prišel do pričakovane zmage, a se je moral zanjo kar potruditi, zadetka sta v drugem delu dosegla Hirving Lozano z bele točke in Piotr Zielinski.
V drugem torkovem obračunu s slovenskim pridihom sta tako Jaka Bijol kot Sandi Lovrić začela v prvi postavi ekipe iz Vidma, ki je na koncu dobila točko za 1:1. Ob koncu prvega dela je Lovrić poskrbel za izenačenje, potem ko je pred tem za domače zadel Arkadiusz Reca; v 43. minuti je slovenski reprezentant izkoristil lepo podajo Isaaca Successa in premagal vratarja Jeroena Zoeta. V nadaljevanju golov ni bilo, Lovrić pa je igro zapustil v 60. minuti, Udinese je tako niz tekem brez zmage podaljšal na šest.

Značke: nogomet, italija