Domžalčani so po izenačeni uvodni četrtini pobudo prevzeli v drugi polovici druge. V 17. minuti je bilo še 37:33, v 26. pa že 65:39. Tretjo četrtino so nato dobili s kar 27:9. Polzeljani so izgubili 24 žog, po katerih so gostitelji dali 35 točk. Razmerje v danih točkah iz protinapadov je bilo kar 27:2.

Domači košarkarji so zbrali kar 30 podaj, izgubili pa devet žog. Sedem varovancev Dejana Jakare je doseglo dvomestno število točk. Najboljši je bil kapetan Blaž Mahkovic s 23. Tibor Mirtič (11 točk in 10 skokov) in Austin Luke (11 točk in 11 podaj) sta vpisala dvojni dvojček. Urban Oman je ob 15 točkah ukradel šest žog. Pri gostih je bil s 23 točkami najuspešnejši nekdanji košarkar Heliosa Jure Pelko.

Stotico so presegli tudi košarkarji Krke, s 105:67 so premagali Rogaško. Že v prvem polčasu obračuna so Novomeščani pokazali, da so precej kakovostnejši od tekmeca in prišli do praktično neulovljive razlike. To so v uvodu drugega polčasa še povečali in brez vsakršnih težav vpisali prvi točki v sezoni.

Pri Krki je Rok Stipčević dosegel 20 točk, po eno manj sta prispevala Leon Stergar (10 skokov) in Jan Špan. Pri gostih je bil s 16 točkami najboljši Cody Riley.

Košarkarji Ilirije so z 80:84 premagali LTH Castings. V Škofji Loki so v izenačenem in negotovem obračunu na koncu vendarle zmagali, čeprav jim je še dve minuti pred koncem slabo kazalo. Zaostajali so za sedem točk, a se do konca vrnili v tekmo, z uspešnim izvajanjem prostih metov pa prišli do prve zmage v sezoni.