Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

ku
ku
0 25.05.2022 06:21:50

Trik stoletja! Dončiću uspelo nemogoč met, vsi so debelo gledali, domači navijači pa noreli! (video)

Luki Dončiću je po sodniškem pisku uspel neverjeten met.

Slovenski košarkarski zveznik Luka Dončić je z Dallas Mavericks podaljšal nastop v finalu zahodne konference proti Golden State Warriors vsaj še za eno tekmo. V boju na štiri zmage je Dallas na četrti tekmi prišel do prve zmage v finalu (119:109), s katero so Teksašani zaostanek znižali na 1:3. Peta tekma bo v noči na petek v San Franciscu.

Dončić je bil spet prvi igralec domače ekipe v Teksasu in je zgolj za eno podajo zgrešil trojni dvojček. V 38 minutah je k zmagi prispeval 30 točk, 14 skokov, devet podaj po dve blokadi in ukradeni žogi, izgubil pa je tri žoge.

Ob tem je poskrbel tudi za met, ki je hitro postal uspešnica na družabnih omrežjih. Ko je v drugo četrtini Andrew Wiggins storil prekršek nad Dorianom Finney-Smithom, je Dončić z razdalje vrgel proti košu, žoga pa se je najprej odbila od tal, šele nato pa v koš. Reakcija navdušene množice navijačev pove vse.

Značke: dončić, dallas