Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

elsnik Ekipa24.si

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

0 07.08.2022 08:45:45

Šov Neymarja in Messija! PSG rušilno v novo sezono! (video)

Nogometaši Paris St. Germaina so zanesljivo vstopili v novo sezono francoskega prvenstva.

V uvodnem krogu so na gostovanju pri Clermontu zmagali s 5:0 (3:0). Novega trenerja Christopha Galtierja lahko veseli dobra igra zvezdnikov, predvsem Brazilca Neymarja, ki je dosegel gol, pri treh pa je bil podajalec.

Neymar se je med strelce vpisal v deveti minuti, na 2:0 je v 26. minuti povišal Achraf Hakimi, vprašanje zmagovalca je bilo praktično rešeno v 39. minuti, ko je v polno zadel Marquinhos. V drugem polčasu je Neymar zabeležil še tretjo asistenco, v 80. minuti je asistiral Lionelu Messiju, ki je nato dosegel še en gol in s tem potrdil visoko zmago.

Na drugi sobotni tekmi je Monaco v gosteh z 2:1 ugnal Strasbourgh. V 53. minuti je vodil z 2:0, na koncu pa trepetal za zmago. Habib Diallo je v 65. minuti izid znižal, isti igralec pa je v sodnikovem dodatku dosegel še en gol, a so ga sodniki po ogledu posnetka razveljavili.