Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

nu
nu
0 13.10.2022 17:39:19

Brutalna poteza Čehov, Nemci pa šokirani in ogorčeni! Sporočilo na ograji je temu primerno (foto)

Bayern je včeraj dosegel še četrto zmago v letošnji ligi prvakov in je brez izgubljene točke na vrhu lestvice skupine C.

Bavarci so brez težav opravili svoje delo na tekmi v Plznu, že v prvem polčasu so dosegli štiri zadetke, na koncu pa brez naprezanja slavili s 4:2. Na stadionu Doosan Arena je bilo med dobrimi 11.000 gledalci le 600 nemških navijačev, kar je majhna številka glede na to, da je Plzen le slabih 300 kilometrov oddaljen od Münchna.

Razlog za slabega obiska navijačev Bayerna se skriva v močno zasoljeni ceni vstopnic za gostujoči sektor, Čehi so namreč Nemcem vstop na tribuno zaračunali s 70 evri. To je maksimalna cena za gostujoče navijače, ki jo še dopušča Uefa.

Tisti navijači, ki so vseeno prišli na tekmo, so na ograjo obesili transparent z zgovornim sporočilom, s sočno kletvico. Potem so zapustili tribuno in se po 12 minutah vrnili. Akcija navijaške skupine 'Club Nr. 12' je bila usmerjena v češki klub, ki je zanje odredil kar šestkrat dražjo ceno vstopnic od običajne. "Ta cena ni realna, 70 evrov je odločno preveč. Navijačem na takšen način iz žepov odvzemajo ves denar," so sporočili navijači bavarskega velikana.