Sorodna novica West Ham prvi premagal Liverpool in ga prehitel na tretjem mestu

Veselje nogometašev West Hama, ki so po zmagi (3:2) na lestvici prehiteli Liverpool, je prekinila novica o hudi poškodbi enega ključnih članov ekipe. Čeprav bo italijanski branilec opravil dodatne preiskave, bo izpustil večji del, če ne kar celoten preostanek sezone na angleških zelenicah, je v izjavi za javnost zapisal klub iz Londona. Ob tovrstnih poškodbah okrevanje predvidoma traja vsaj pol leta.

West Ham ima na tretjem mestu 23 točk, prav toliko kot drugi Manchester City in tri manj od vodilnega Chelseaja. Liverpool je četrti z 22 točkami.

191 cm visoki osrednji branilec iz Cassina je steber obrambe West Hama, saj je odigral čisto vse tekme in minute vse do poškodbe na nedeljski tekmi z Liverpoolom, ki so jo Londončani v velikem slogu dobili s 3:2. Foto: EPA