Search
Close this search box.

BK Karizma osvojili kar štiri medalje na Muti

Pr4etekli konec tedna je na Muti potekal 1. Victor Sele-Vrhe Cup 2024. Odlično so se odrezali tudi mladi igralci badmintona BK Karizma.

Vikend, ki je bil ves v znamenju Planice in Petra Prevca, si bodo zagotovo zapomnili tudi nekateri mladi igralci badmintona. Na Muti je namreč potekal 1. Victor Sele-Vrhe Cup 2024, kjer je sodelovalo preko 70 otrok. Osmerica iz BK Karizma je osvojila štiri medalje, dve četrti mesti, peto mesto in deseto mesto …

Zlato medaljo je v kategoriji U-11B med deklicami osvojila Naboye Lekeru Remarwa. Med dečki U11A se je Gašper Knuplež okitil s srebrno medaljo. Dve bronasti medalji sta osvojili Lia Duler (deklice U11A) in Leni Požarnik (dekleta U13B). Četrti mesti sta osvojila Nuša Potočnik (deklice U11A) in Urh Prosenc (dečki U11A), peta je bila Alja Prasnic (deklice U9) in deseta Zoja Prodan (deklice U-11B).

Na mednarodnem turnirju 2. Ljubljana Li-Ning Youth 2024 so bili rezultatsko manj uspešni, vendar je bilo tudi za njih nekaj svetlih trenutkov. Tin Prasnic je presenetil med posamezniki U-13 z dvema zmagama in se uvrstil v četrtfinale in na koncu osvojil 5.-8. mesto. Četrtfinale sta dosegla tudi Boštjan Pušnik in Martin Knez Ogorelec (BK Ljubljana) v dvojicah U-15. Boštjan je z dvema zmagama in enim porazom osvojil 9.-12. mesto med posamezniki U-15, medtem ko je Dejan Pušnik (U-13) izpadel v prvem krogu in nato z dvema zmagama zasedel 17.-20. mesto. V dvojicah sta Tin in Dejan z enim porazom in dvema zmagama osvojila končno 9. mesto v dvojicah U-13.

Vsem čestitke za borbene nastope in za vse dosežene rezultate!

Vir: Občina Ravne na Koroškem