Mura je tako dosegla drugo zmago v sezoni in skočila na peto mesto, Radomlje pa so po četrtem porazu predzadnje.

Tekma se je pred skoraj tremi tedni za domače začela šokantno; njihova mreža se je zatresla že po 42 sekundah igre. Mark Zabukovnik je na drugi vratnici lepo videl Ivana Šarića, ki mu iz bližine ni bilo težko žoge potisniti prek golove črte. Vodstvo gostov ni trajalo dolgo. V 13. minuti je Mitja Lotrič izkoristil lepo podajo Amadeja Maroša in s približno desetih metrov premagal vratarja Davida Šugića.

Čeprav so imeli domači nato še nekaj polpriložnosti in višjo posest žoge, je Kalcer v 34. minuti znova povedel. Po izvajanju kota je bila domača obramba preveč neodločna, žoge ji ni uspelo izbiti iz območja nevarnosti, do nje je prišel Sacha Varga in jo z okoli šestih metrov poslal v mrežo.

V zaključku prvega dela je imela Mura v razmiku dobre minute dve izjemni priložnosti. Pri prvi je odlično posredoval vratar David Šugić, pri drugi pa je bil čuvaj mreže Radomelj brez moči, saj je bil strel Amadeja Maroše premočan in dovolj natančen.

Mursko Soboto so nato prekrili črni oblaki. Po dobrih dveh minutah je sodnik Alen Borošak pokazal na belo točko. Najstrožjo kazen je izvedel Amadej Maroša, njegov strel po sredini gola pa je vratar David Šugić odbil v polje.

V 59. minuti je nato sodnik zaradi močnega naliva in posledično že povsem razmočenega igrišča prekinil tekmo.

Mulahusejnović že po četrt ure zadel v dresu Mure
Danes pa so odigrali preostanek obračuna. Uvodne minute preostanka tekme so minile brez posebne nevarnosti na eni ali drugi strani.

V 75. minuti je udaril novinec v Murinem napadu Nardin Mulahusejnović, ko je unovčil podajo Žige Kosa z desne strani za 3:2. Odlični napadalec je v Fazanerijo prišel zadnji dan prestopnega rok iz Kopra. Na 4:2 je v 84. minuti povišal Mihael Klepač, ki je prišel do strela v osrčju kazenskega prostora. Šugića je premagal z nizkim strelom. Klepač je imel lepo priložnost tudi v sodniškem dodatku, toda radomeljski vratar je dobro posredoval.