Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Nova služba za Samirja Handanovića! Nekdanji ...

nu
nu
0 19.03.2023 09:23:31

Joj, kaj so naredili obrambi Maribora! Radomlje šokirale vijoličaste, ki izgubljajo stik z Olimpijo! (video)

Grega Wernig
Danes bodo na sporedu še preostale tri tekme 28. kroga Prve lige Telemach.

V soboto sta bili na sporedu dve tekmi slovenskega prvenstva, zmagali so Celjani, ki so doma premagali Domžale, v Domžalah pa so gostovali Mariborčani. Slednji so v boju za naslov prvaka nujno potrebovali zmago, proti Radomljam pa so zelo nepričakovano iztržili zgolj točko.

Domači so že v 10. minuti povedli po sijajni akciji, ki jo je s čudovito podajo začel Samsondin Ouro, Ester Sokler pa je žogo lepo sprejel v kazenskem prostoru Maribora in brez težav premagal vratarja Ažbeta Juga.

Mariborčani so nekaj minut pred koncem prvega polčasa izid prek Josipa Iličića izenačili na 1:1, več od tega pa niso  zmogli, čeprav so od 73. minute igrali z igralcev več, saj si je rdeči karton prislužil Gaber Dobrovoljc.

Značke: maribor, radomlje