Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

nu
nu
1 06.10.2023 20:43:57

Cristiano Ronaldo z noro asistenco zaprl usta vsem dvomljivcem, nato pa ... noro, kakšen šok! (video)

Cristiano Ronaldo se je tokrat izkazal z asistenco, a to ni bilo dovolj za zmago.

Cristiano Ronaldo se je spet znašel v središču pozornosti tekme med ekipama Al Nassr in Abha. Ekipa portugalskega zvezdnika je do vodstva prišla že v tretji minuti tekme, in to na kakšen način! Ronaldo je poskrbel za noro asistenco, ko je kar s peto podal Marcelu Brozoviću, ta pa je nesebično podal do Otavija, ki je zadel v polno. Po slabe pol ure tekme je Al Nassr vodil že z 2:0 in zdelo se je, da koraka novi zmagi naproti.

A v 36. minuti tekme so gostje po enajstmetrovki izenačili, velik šok za Portugalca in soigralca je sledil v 92. minuti tekme, ko je nasprotnik uspel izenačiti. Al Nassr je trenutno tretji na lestvici savdske lige, tri točke za vodilno ekipo Al Taawon.