Izid na semaforju v Messestadionu je v 33. minuti kazal že 6:0 za Bregenzerwald, nato so gostitelji le stopili s plina. SIJ Acroni Jesenice so nato le omilile grd poraz na skrajnem zahodu Avstrije: Žan Jezovšek je zadel ob igralcu več v 38. minuti, v 40. minuti pa je Erik Svetina že postavil končni izid 6:2. Jeseničani so doživeli tretji zaporedni poraz in izgubljajo stik z vrhom Alpske lige, v kateri branijo naslov.

RST Pellet Celje je še višje izgubilo na gostovanju pri Unterlandu – z 2:10. Celjani so sicer povedli prek Nika Grahuta, najboljši igralec ekipe iz knežjega mesta Mikus Mintautiškis pa je v 17. minuti znižal na 2:3, a nato so zadevali le še domači hokejisti. Končalo se je z najvišjim porazom Celja v dosedanjem poteku njihove prve sezone v regionalni Alpski ligi.