Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

nu
nu
0 11.09.2023 12:28:18

Nekdanji ljubljenec navijačev Mure zabil po le pol minute, nato pa s svojo potezo razjezil Srbijo (foto + video)

Nekdanji nogometaš črno-belih se je znašel v središču pozornosti.

Eden od zanimivejših reprezentančnih obračunov je bil na sporedu v Tirani, kjer sta se pomerili reprezentanci Albanije in Poljske, ki se je znašla v velikih težavah. Poljaki so  namreč doživeli boleč poraz v Albaniji z 0.2 in v petem nastopu izgubili že tretjič ostali praznih rok. Za Albance, ki so vsaj začasno na vrhu razpredelnice prehiteli tudi Čehe, ti imajo na računu tekmo manj, sta zadela Jasir Asani (37.) in nekdanji igralec Mure Mirlind Daku (62.), ki zdaj igra za ruski Rubin Kazan.

daku ac
Aleš Cipot

Prav Daku pa se je znašel v središču pozornosti. Tako zaradi zadetka kot tudi zaradi proslavljanja. Nekdanji veliki ljubljenec navijačev Mure je namreč zadel po vsega pol minute po vstopu v igro in vodstvo Albanije povečal na 2:0. Zadetka se je tako razveselil, da je v hipu slekel dres, pri tem pa tudi razkril tetovažo na hrbtu. Slednja pa je povzročila nemalo jeze v Srbiji.  Daku ima namreč tetovažo, ki je posvečeno komandantu 138. brigade Osvobodilne vojske Kosova Agimu Ramadaniju z vzdevkom Katana, ki je albanski junak, po njem se imenuje tudi glavna ulica v Prištini.

Značke: daku, albanija