Zaljubljena Žanet: Poroka je trajala tri dni

nu
nu
0 14.03.2022 10:51:12

Maribor, GA POGREŠAŠ?! Ljubljenec Viol ZABIL pomembnega v BOJU ZA NASLOV in je NAJBOLJŠI STRELEC...

Na Madžarskem so odigrali tekme 24. kroga, vodilni tercet pa še naprej beži konkurenci.

Boj za naslov je pri naših vzhodnih sosedih zelo izenačen. Po nizu slabših rezultatov, ki sta jh vknjižila Puskas Akademia in Kisvarda, je Ferencvaroš uspel pridelati pet točk naskoka. Konec tedna pa so vsi trije klubi zmagali. Ferencavroš je v gosteh z 2:0 ugnal Fehervar, Puskas doma z identičnim rezultatom Paks.

Kisvarda pa je imela precej težav z Gyirmótom in ga ugnala z 1:0. Pod edini zadetek na srečanju se je podpisal Jasmin Mešanović. Bivši napadalec Maribora je zadel osmič v sezoni in je najboljši strelec svojega moštva. Kisvarda je na ta način prekinila niz štirih tekem brez zmage.

Mešanović je za Maribor igral tri leta in pol, v tem času pa v 133 nastopih zabil 26 golov in prispeval 17 asistenc.