Stečajni upraviteljici javne RTV: kdo sploh še ...

Dončić po tekmi tudi o besednem spopadu z ...

ku
1 26.12.2022 08:58:32

Pa to je nemogoče! Ali se je Luka samo šalil ali... Poglejte kakšnega hišnega ljubljenčka si je omislil (foto + video)

Najboljši slovenski športnik Luka Dončič je blestel tudi v božični poslastici proti Lakersom.

Košarkarji Dallasa so v eni od božičnih tekem v ligi NBA v svoji dvorani gostili Los Angeles Lakers in zmagali s 124:115. Slovenski zvezdnik domače zasedbe Luka Dončić je k zmagi prispeval 32 točk ter po devet skokov in podaj. Dallas je v prvem polčasu zaostajal za ekipo kalifornijskega zvezdnika LeBrona Jamesa (38 točk). Ob polčasu je bil Dončić pri desetih točkah, Dallas pa pri -11 (43:54). V nadaljevanju pa je Dallas stopil na plin. Dončić, Tim Hardaway Jr. (26) in Cristain Wood (30) so hitro zmanjšali zaostanek in v tretji četrtini naredili popoln preobrat. Dallas je samo v tem delu igre dosegel 51 točk in nato dobil prvo božično tekmo NBA.
Po tekmi je bil Luka na novinarski konferenci seveda dobro razpoložen. Videli ste, kako 'po domače', po teksaško se je pripeljal v mustangu in kavbojski opravi, po tekmi pa je novinarjem povedal še, da je doma pozabil svojega novega hišnega ljubljenčka. To naj bi bil 'hory toad' oziroma rogati kuščar, ki živi samo v delu severne Amerike.