Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

nu
nu
1 11.01.2024 08:08:06

Velika sramota! Glejte, kaj so v Savdski Arabiji naredili pokojnemu Beckenbauerju (video)

Te dni je v Savdski Arabiji v središču pozornosti nogomet: Španci igrajo supoerpokal, prvi finalist pa je po dramatičnem razpletu postal madridski Real.

Kapetan slovenske reprezentance Jan Oblak je s svojo izjemno obrambo navdušil svet in Atletico še držal v igri za veliki finale španskega superpokala, ki ga gosti Savdska Arabija. Po rezultatu 2:2 so o zmagovalcu odločali podaljški.

Tam je Oblaka v 116. minuti tekme po nesrečnem posredovanju premagal kar soigralec in veliki prijatelj Stefan Savić, končni rezultat pa so Madridčani postavili na prazen gol v 122. minuti. Real se bo v finalu pomeril z zmagovalcem med Barcelono in Osasuno.

Smo pa bili že pred madridskim derbijem priča sramotnim prizorom. Ko je bila na sporedu minuta molka za preminulega legendarnega Franza Beckenbauerja, je del tribune glasno žvižgali, svet pa ni mogel verjeti, kako je lahko kaj takšnega sploh mogoče.