219876

Kopitar razigraval soigralce, z dvema asistencama do nove zmage Los Angelesa

Avtor: Klemen Verlič
8. 3. 2024, 08.55

Hokejisti Los Angeles Kings so v obračunu z Ottawo prišli do pomembne zmage v severnoameriški ligi NHL, ki jih je še bolj približala nastopu v končnici. Na domačem ledu so zmagali po podaljšku, izid tekme je bil 4:3. Slovenski hokejist Anže Kopitar je bil podajalec pri dveh golih, odločilnega je po dveh dodatnih minutah prispeval Kevin Fiala.

Kopitar je podal pri golih Pierre-Luca Duboisa za 2:2 in Jacoba Moverara – dosegel je svoj prvi gol v ligi, za vodstvo kraljev s 3:2. Kings so se z novima točkama prebili na šesto mesto lestvice zahodne konference, imajo 75 točk.

Za Hrušičana je bila to 158. tekma, na kateri je dosegel več kot eno točko, po tem se je na tretjem mestu klubske lestvice izenačil z Davom Taylorjem.

Vir: STA

1

Matko za Šport TV: Ne glede na to, na katerem položaju igram, mi trener daje svobodo (VIDEO)...Več

2

Eredivisie: Feyenoord prvič po treh desetletjih sezono po osvojenem naslovu končal na drugem mestu (VIDEO)...Več

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več