doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 08.01.2023 17:19:45

Empoli v izdihljajih do točke pri Laziu

Italijanski nogometni prvoligaš Empoli je v 17. krogu italijanske lige v gosteh pri Laziu igral 2:2, potem ko je v sodniškem dodatku dosegel izenačujoči zadetek.

Lazio je imel kar nekaj časa vse v svojih rokah, Felipe Anderson in Mattia Zaccagni sta v drugi in 54. minuti poskrbela za vodstvo z 2:0. Toda Empoli, pri katerem je Petar Stojanović igral do 68. minute, Lovra Štubljarja pa ni bilo v postavi, pa je zmanjšal zaostanek v 83. minuti po golu Francesca Caputa, do točke pa je prišel v 93. minuti, ko je zadel Razvan Marin. Že pred tem sta se Salernitana in Torino razšla z 1:1, Spezia in Lecce pa z 0:0.
Že v soboto so nogometaši Udineseja na gostovanju pri Juventusu v Torinu izgubili z 0:1, pri čemer je slednji zmagal že osmič zapovrstjo in to brez prejetega zadetka, milanski Inter pa je na gostovanju pri Monzi igral 2:2.

Fiorentina je doma premagala Sassuolo z 2:1, odločilni gol je v prvi minuti sodniškega dodatka z bele pike dosegel argentinski napadalec Nicolas Gonzalez.
Krog bosta v ponedeljek končali tekmi Verona - Cremonese in Bologna - Atalanta Bergamo.

Značke: nogomet, italija