Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

STA
STA
0 21.11.2022 22:07:52

Bale z bele točke Walesu zagotovil točko

Ameriška in valižanska nogometna reprezentanca sta se na drugi tekmi skupine B na svetovnem prvenstvu v Katarju razšli brez zmagovalca z 1:1 (1:0).

Američani so bili v prvem polčasu precej boljši tekmec in premoč kronali po lepi akciji v 36. minuti, ko je zaključil Timothy Weah. V drugem so se zbudili tudi Valižani, zaigrali bolje ter izenačili po uspešno izvedeni enajstmetrovki Garetha Bala v 82. minuti.

V skupini B je bil popoldne na sporedu dvoboj Anglije in Irana, ki ga je prva dobila s 6:2. Naslednji tekmi v tej skupini bosta v petek, in sicer Wales - Iran ter Anglija - ZDA.

V torek pa se bo program na SP ob 11. uri začel s tekmo skupine C med Argentino in Savdsko Arabijo, ki jo bo sodila slovenska ekipa na čelu s Slavkom Vinčićem. Ob 17. uri bo v tej skupini še obračun Mehika - Poljska, v skupini D pa bosta dvoboja Danska - Tunizija (14.00) in Francija - Avstralija (20.00).

Značke: nogomet, sp, katar