151812

Čančarjev Denver izgubil proti Oklahomi

Avtor: Rene Vidmar
3. 3. 2022, 09.03

Ekipa Denver Nuggets slovenskega košarkarja Vlatka Čančarja, ki okreva po poškodbi, je v severnoameriški ligi NBA doma izgubila z moštvom Oklahoma City Thunder s 107:119. Denver je na šestem mestu zahodnega dela lige, z zmago manj in porazom več je mesto za tokrat prostim Dallasom slovenskega zvezdnika Luke Dončića.

Ena najbolj zanimivih tekem večera je bila v Milwaukeeju, kjer je Jrue Holiday s polaganjem 1,9 sekunde pred koncem zagotovil zmago Bucks. Branilci naslova prvaka so tako nadoknadili 14 točk razlike proti najboljši ekipi vzhodnega dela lige in premagali Miami Heat s 120:119.

Milwaukee je z delnim izidom 21:6 v odločilnem delu končal niz štirih zmag Miamija. Grški zvezdnik Giannis Antetokounmpo, ki je s skokom in ujeto žogo omogočil zadnji met domačih, je zbral 28 točk, 17 skokov in pet podaj, četudi je že kmalu zašel v težave zaradi osebnih napak. Khris Middleton je dodal 26 točk, Holiday pa 25. Na drugi strani je bil v napadu najbolj učinkovit Tyler Herro s 30 točkami.

Vir: STA

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več

1

Bitka za Schalkejevega čudežnega dečka se stopnjuje: V najboljšem položaju Bavarci in biki...Več

2

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

3

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več