[3]
188490

Murić po zadnji tekmi v EuroCupu: ”Težko rečem, kaj vse je bilo narobe, postalo je že smešno!” (VIDEO)

Avtor: Kenny Jan
30. 3. 2023, 10.07

Košarkarji Cedevite Olimpije so končali letošnjo evropsko sezono, po kateri so tako v taboru, strokovnem štabu kot v navijaški skupnosti zelo razočarani. Na zadnji tekmi v domači dvorani Stožice so zmago predali francoski ekipi Bourg en Bresse (75:88).

‘Zmaji’ so bili konkurenčni v prvem polčasu, v drugem pa zopet padli in točke predali nasprotniku. ”Zmanjkalo je energije, v prvem polčasu smo igrali perfektno, užitek je bilo igrati. Danes smo imeli zopet majhen kader in ko nam je enkrat šlo slabo, nismo našli primerne zamenjave na parketu. Bourg je izkušena ekipa in take priložnosti ne bo izpustila iz rok. Tisti, ki so se danes trudili, kapo dol, tudi publika je opazila naš trud,” je dejal kapetan Edo Murić.

Ljubljančani so v desetčlanski skupini A zasedli zadnje mesto z izkupičkom 3-15. Tako se niso uvrstili med prvih osem ekip v skupini, ki bodo tekmovanje nadaljevale v izločilnih bojih. S tem izkupičkom je druga najslabša ekipa tekmovanja – manj zmag ima le poljski Slask Wroclaw (1-17). O letošnji sezoni je Murić povedal, da tega ”nismo pričakovali. Pred sezono smo sestavili lepo ekipo, ampak se nikakor nismo mogli zbrati skupaj in nismo našli pravega ritma.” Priznal je, da je bilo ”veliko nepotrebnih porazov”.

Video is not available for your country.

1

2

Dončič po prvi polfinalni tekmi: Koga briga moj strelski izkupiček? (VIDEO)...Več

3

1

Bitka za Schalkejevega čudežnega dečka se stopnjuje: V najboljšem položaju Bavarci in biki...Več

2

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

3

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več