Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
0 26.02.2023 11:27:31

Jan Oblak je po derbiju z Realom besnel kot še nikoli prej! Noro, kakšne obtožbe ...

Nogometaši Real Madrida in Atletico Madrida so se v 23. krogu španskega prvenstva razšli brez zmagovalca (1:1).

Aktualni evropski in španski prvaki so znižali zaostanek za vodilno Barcelono na sedem točk, soigralci Jana Oblaka pa so zadržali četrto mesto, ki kot zadnje vodi v ligo prvakov v naslednji sezoni. Real Madrid je po sijajnem večeru v Liverpoolu sredi tedna tokrat naletel na čvrsto zasedbo Atletico Madrida, ki je zasluženo prišla do točke, četudi je od 64. minute igrala z enim članom manj zaradi izključitve Angela Corree.

Oba zadetka na tekmi sta bila dosežena z glavo, strelca pa sta bila urugvajska nogometaša. Za Atletico Madrid je bil v 78. minuti natančen Jose Maria Gimenez, domače pa je do izenačenja pripeljal 18-letni Alvaro Rodriguez v 85. minuti.

Po tekmi pa ni šlo brez kontroverznih trenutkov. Jan Oblak ni skrival jeze, ki je bil tako kot njegov trener Diego Simeone prepričan, da je bil Atletico na derbiju okraden. Oblak je med drugim izpostavil, da mu ni logično, da Atletico na gostovanjih pri Realu vedno konča z nogometašem manj. "V zadnjem času na tem stadionu tekmo pogosto končamo z igralcem man. Upam, da naslednje tekme ne bomo že začeli z igralcem manj," je bil jezen in piker slovenski zvezdnik.