Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

ro
ro
0 27.01.2023 17:37:39

Koper z velikanom ob neizkoriščeni enajstmetrovki dvakrat vodil in na koncu remiziral

ALESFEVZER.COM
Kanarčki so odigrali tretjo prijateljsko tekmo na turških tleh.

Koprčani so odigrali še tretjo in hkrati zadnjo prijateljsko tekmo na osrednjem delu priprav v Turčiji. Po minimalnih porazih s Crveno zvezdo in Zorjo so merili moči še s Šahtarjem iz Donecka, z ukrajinskim velikanom so se ob zelo spodobni podobi razšli z rezultatom 2:2 (1:1). Kanarčki so povedli v 13. minuti, ko je po hitrem prehodu v napad iz bližine zadel Wilkims Ochieng, takoj zatem je Ivan Petrjak izničil prednost slovenskega prvoligaša. Do odhoda na odmor se mreži nista več zatresli, lahko pa bi se v deseti minuti nadaljevanja, ko so imeli Primorci na voljo najstrožjo kazen, vendar Bede Osuji ni bil uspešen, vratar je njegov strel ubranil. Zato pa je zasedba z Bonifike znova povedla v 64. minuti. Varovanci Zorana Zeljkovića so uprizorili čudovito akcijo, ki jo je po podaji Andreja Kotnika zaključil Bright Edomwonyi. Vse je kazalo, da se bodo Koprčani veselili zmage, a jim je to v sodniškem dodatku z golom iz prostega strela preprečil Jegor Nazarina.

Koper je dvoboj začel s postavo Golubović, Palčič, Šimčak, Novoselec, Mittendorfer, Vešner Tičić, Correia, Osuji, Jašaragić, Wilkins in Edomwonyi, po uri igre so prišli na igrišče Bilić, Krajinović, Kotnik, Požeg Vancaš in Fanimo ter v 73. minuti še Nkada.