Krka je prvo četrtino dobila z 28:10, po prvem polčasu pa je na semaforju v dvorani Leona Štuklja pisalo 54:19. Gostitelji so v drugem polčasu lahko zaigrali popolnoma sproščeno, hkrati pa so privarčevali veliko moči za uvodno tekmo Lige ABA proti moštvu FMP, ki bo v nedeljo v Beogradu.

Okorn je priložnost ponudil devetim igralcem, minutažo pa je najbolje izkoristil krilni center Jairus Hamilton, ki je dosegel 21 točk. V gostujoči ekipi je bil najučinkovitejši Luka Lapornik s 17 točkami.

Cedevita Olimpija se bo pridružila v četrtfinalu
Deset moštev bo tekmovalo po enakem sistemu kot v pretekli sezoni. Po trikrožnem sistemu bo odigralo 27 tekem, v četrtfinalu pa se bo v Ligo Nova KBM vključila Cedevita Olimpija, ki je v pretekli sezoni osvojila vse tri domače lovorike, novo pa je v ponedeljek začela z zmago v slovenskem superpokalu proti Kensai Heliosu.