215398

Memi Bečirović brez kančka dvoma: “Matković mora čimprej v NBA, da mu ne bo potem žal” (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
25. 1. 2024, 13.55

V šestnajsti evropski tekmi sezone so košarkarji Cedevite Olimpije v sredo zvečer le uspeli vpisati prvo zmago. Ljubljančani so s sijajno predstavo nadigrali Hamburg v gosteh in ga premagali s kar 114:83.

Pri Zmajih je s 24 točkami blestel Jaka Blažič, v zadnjih mesecih izjemni Karlo Matković je večino dela opravil v prvem polčasu, skupno je dosegel 12 točk.

Hrvaškega centra je strateg Zoran Martić v drugem delu ob visoki prednosti pustil na klopi, saj je bolj ali manj jasno, da bo že čez nekaj dni zapustil slovensko prestolnico in se v zameno za odškodnino preselil v Ligo NBA, kjer ga pričakuje moštvo New Orleans Pelicans.

V studijskem delu pred tekmo smo gostili nekdanjega slovenskega selektorja Memija Bečirovića in ga povprašali za mnenje o tem, ali je pametno, da igralec zapusti Evropo sredi sezone in se priključi najmočnejši ligi na svetu? Odgovor vselej iskrivega in odkritega Bečirovića je bil povsem jasen.

Video is not available for your country.

Foto in Video: Šport TV

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več