Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

nu
0 06.11.2021 19:38:33

ŠOK za Barcelono! Katalonci so dobili NOVEGA TRENERJA, vendar IZGUBILI ...

V 12. krogu španskega prvenstva je Barcelona gostila Celto Vigo.

Katalonci so si do konca prvega polčasa priigrali veliko prednost, bilo je 3:0 in navijači so že vpisali tri točke. Toda klub iz Galicije se ni vdal, v drugem polčasu je povsem spremenil potek dogodkov in bil za to nagrajen.

Gostje so v 52. minuti prek Aspasa znižali na 1:3, v 74. minuti je Nolito Celto približal samo na zadetek zaostanka, tega pa je v šesti minuti sodnikovega dodatka prispeval Aspas in poskrbel, da sta si moštvi razdelili plen.

To je bila prva tekma Barcelone po odhodu Ronalda Kumana, ekipo je vodil začasni strateg Roberto, na naslednji tekmi z mestnim tekmecem Espanyolom pa bo na klopi debitiral Xavi Hernandez.

Dodati moramo, da je ob dveh točkah Barca izgubila še Ansuja Fatija, ki se je poškodoval ob koncu prvega polčasa in z bolečo grimaso na obrazu zapustil zelenico. Podobno usodo je doživel tudi Eric Garcia.

Značke: barcelona, šok, xavi, sergi