Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

nu
nu
0 04.02.2024 11:20:17

Legenda Bayerna do 500. klubske zmage! Po tekmi dobil darilo, kar je sledilo, pa vas bo sezulo! (video)

Legendarni nogometaš Bayerna Thomas Müller se je po zadnji tekmi v nemški ligi lahko veselil izjemnega mejnika.

Nogometaši Bayerja so gostovali pri zadnjeuvrščenem Darmstadtu in zanesljivo slavili z 2:0. Oba zadetka za lekarnarje je dosegel Nathan Tella v 33. in 52. minuti. Bayer je imel ves čas pobudo in lepše priložnosti, s tremi točkami pa je ohranil razliko dveh točk do prvih zasledovalcev.

To so nogometaši Bayerna, ki so imeli na domačem igrišču več težav z Borussio Mönchenglabach. Gosti so na Allianz Areni povedli v 35. minuti, ko je zadel Nico Elvedi, še pred polčasom pa je izenačil Aleksandar Pavlović.

V izenačenem drugem polčasu je Bayern prikazal nekaj več in v 70. minuti po 24. golu v sezoni Harryja Kana tudi povedel. Prednost so varovanci Thomasa Tuchla do konca še povišali prek Matthijsa de Ligta v 86. minuti za končnih 3:1.

Odlično je odigral nemški veteran Thomas Müller, ki si je za predstavo prislužil najvišjo oceno na tekmi, k zmagi pa je prispeval sijajno podajo. 34-letni napadalec je ob tem postavil nov mejnik in postal prvi igralec v zgodovini Bayerna, ki je zabeležil 500. zmago. Po koncu je iz rok kapetana Manuela Neuerja dobil uokvirjen dres s številko 500, Müller pa se je zgolj kislo nasmehnil in ga postavil v koš z umazanimi oblačili. "Nisem ravno oboževalec takšnih priznanj," je v svojem slogu pojasnil član Bayerna in dodal: "Naslednji teden igramo proti Bayerju. Zmagovati je čudovito, to si želimo tudi v Levberkusnu."

Značke: muller, bayern